Cukierki z logiem jako reklama firmy

Słodycze reklamowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji, które zawsze wywołuje pozytywne skojarzenia. To uniwersalny, niezobowiązujący, a zarazem elegancki upominek reklamowy. Ich niewielkie rozmiary idealne, można je wszędzie rozdawać. Świetnie sprawdzają się podczas różnych spotkań, konferencji, na targach branżowych. Zazwyczaj są miłym upominkiem dla klientów. Możemy je spotkać w recepcjach, w pokojach hotelowych, salonach SPA, gabinetach kosmetycznych i salonach fryzjerskich, salonach samochodowych itp. Ich zastosowanie marketingowe jest naprawdę szerokie.

Cukierki z logo w moim gabinecie SPA

cukierki krówki z logiem firmyZ przyjaciółką prowadzę gabinet SPA połączony z gabinetem kosmetycznym. Mamy sporo stałych klientek. Cieszymy się tez z każdej nowej klientki. Reklamujemy naszą firmę w Internecie, na portalach ogłoszeniowych, w mediach społecznościowych. Pomyślałyśmy jednak, że przydałby się jakiś gadżet a naszym logo zachęcający do kolejnych odwiedzin w naszych gabinetach. Podpatrzyłyśmy w pewnej znanej restauracji i zamówiłyśmy cukierki krówki z logiem firmy. To był fajny, słodki gadżet dla naszych klientek. Firma, którą znalazłyśmy w naszym mieście, zaprojektowała nam opakowanie krówek z logo i reklama naszej firmy i wyprodukowała pyszne cukierki. To było idealne rozwiązanie dla nas, w jednym miejscu  załatwiłyśmy całą cukierkową reklamę. Nasze słodycze w postaci krówek były doskonałym gadżetem, który klientki długo będą  pamiętać. Słodycze wywołują zawsze miłe skojarzenie z firmą, której logo widnieje na opakowaniu cukierka czy innego łakocia. Krówki stały się bardzo popularne w naszych gabinetach, klientki bardzo je lubiły jako mały, słodki dodatek do kawy. Z przyjaciółką bardzo się cieszyłyśmy z pomysłu na reklamowe krówki. To był fajny gadżet, który reklamował nasze usługi. Nasze krówki z logo były wysokiej jakości i posiadały piękne opakowanie, dzięki któremu były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, oryginalne. Krówki z naszym logo okazały się  nietuzinkowym i pysznym prezentem dla klientek.

Cukierki reklamowe mogą być ozdobą każdego biura, ale też miłym, fajnym, nietuzinkowym dodatkiem spotkań służbowych i różnego rodzaju meetingów, podczas których liczy się nie tyko poczęstunek, ale także odpowiedni wizerunek firmy. W miejscu, w którym klient otrzyma słodki upominek mile je zapamięta. Krówki z dedykowanym nadrukiem doskonale sprawdzą się jako słodka wizytówka każdej firmy. Polecam wszystkim reklamę swojej firmy w formie słodkich, pysznych cukierków z logo.