DJ na wesele i inne okazje

Firma, w której pracowałem zajmowała się wieloma usługami i rzeczami i faktycznie wiedziałem, że moimi zadaniami będzie nie tylko wykonywanie pracy przy dokumentach i księgowości, ale także kontaktowanie się z firmami z zewnątrz. Tak jest też ciekawiej.

Zatrudnienie dobrego DJ’a

dj na wesele krotoszynNa przykład w tym roku miałem już możliwość porozmawiania z paroma DNIami, którzy działali na terenie naszego województwa, dzięki czemu faktycznie mogłem bez przeszkód postawić na najlepszą jakość osób, z którymi zamierzamy podjąć współpracę. W pierwszym dniu, kiedy dowiedziałem się, że będzie nam potrzebny DJ na wesele na cito postanowiłem jednak rozpocząć od przygotowania się bardzo dokładnie i odnalezieniu się w tym wszystkim. W Krotoszynie nie sposób mówić o osobach, które nie mają doświadczenia, bo z tego co widziałem to działają nie tylko na rynku weselnym, ale także grają po różnych imprezach w mieście, więc na pewno mieli już czas na to, aby nabyć odpowiednie doświadczenie w muzyce. W większości przypadków doświadczenie to słowo klucz, bo doszedłem do wniosku kontaktują się z kilkunastoma Dniami, że ci, którzy byli na rynku od wielu lat faktycznie chcieli znacznie większe wynagrodzenie za pracę. Nie widziałem w tym nic dziwnego, ale jeszcze trzeba było przekonać szefa do tego, aby wybrał on tego DJ, a nie innego, który jest tańszy. To zawsze pojawiały się z mojej strony argumenty, że ci tańsi niestety nie posiadają albo swojego sprzętu, albo nie mają terminów. Jeśli zainteresował mnie jakiś DJ na wesele Krotoszyn wiedziałem, że jest odpowiedniej wielkości miejscowością, gdzie takich ogłoszeń nie brakuje. Nie ulega wątpliwości, że dobry DJ na wesele z Krotoszyna to też osoba bardzo zajęta, więc trzeba będzie przede wszystkim porozmawiać odpowiednio wcześniej o możliwości współpracy. Choć niektórym na pewno może się wydawać, że muzyka to muzyka, nie różni się za bardzo niezależnie od tego kto ją gra tak mi się wydaje, że jednak dobry DJ na wesele z Krotoszyna powinien znać się na bardzo dobrze na wielu rzeczach.

Podsumowując to wszystko po paru współpracach oraz realizacjach zdążyłem przekonać się co do tego, że faktycznie na doświadczeniu nie można oszczędzać. Nie spodziewałem się, że faktycznie jest aż tak duża różnica między osobami z doświadczeniem a bez, ale faktycznie była ona zauważalna przez wszystkich uczestników danego wydarzenia. Od tamtego momentu korzystamy przy wydarzeniach tylko i wyłączenie z artystów, którzy może i się cenią, ale w ślad za ceną idzie także profesjonalizm.