Escape room w Warszawie

Jeżeli zdarzy nam się pojechać na wakacje do Warszawy, to warto jest dobrze je spędzić. Jasne, dobrze jest zwiedzić te najważniejsze miejsca oraz poznać historię różnych zabytków, jednak to nie sprawia, że trzeba zupełnie zapomnieć o dobrzej zabawie. Warto jest się rozluźnić i poczuć się trochę jak dziecko raz na jakiś czas. Są takie miejsca w stolicy, gdzie będzie to możliwe, a poza dobrą zabawą zyskamy możliwość współpracy w grupie oraz pogłówkowania nad różnymi, niesamowicie ciekawymi zagadkami.

Pokoje zagadek na Mokotowie

escape room na mokotowieKiedy zdecydowałam się wybrać z najlepszą przyjaciółką i dwójką znajomych do Warszawy, nie mieliśmy wiele planów. Każdy z nas był już w stolicy przynajmniej raz, dlatego nie byłam pewna, czy znajdziemy do roboty coś ciekawego. Jasne, chodzenie po centrum handlowym czy siedzenie w jakiejś świetnej kawiarni to fajne sprawa, ale my zawsze byliśmy żądni przygód i jakichś ciekawych atrakcji, dlatego musieliśmy koniecznie sobie takowe zapewnić. Pytanie tylko, gdzie i co mielibyśmy robić? Cóż, jako, że lubiłam brać na siebie rolę organizatora, zamierzałam znaleźć dla nas coś, co spodoba się każdemu. Nie chciałam jednak wybierać tak zwyczajnych rzeczy jak kręgle czy kino. Musiało być to coś nowego i właśnie o to spytałam na swoim ulubionym forum internetowym. Odpowiedzi z propozycjami było wiele, jednak ktoś powiedział, że istnieje świetny escape room na Mokotowie i to zainteresowało mnie najbardziej. Nie słyszałam o tym wcześniej, ale kiedy tylko zobaczyłam, że chodzi tu o tematyczne pokoje, z których trzeba wyjść, rozwiązując szereg zagadek, to od razu wiedziałam, że będzie to odpowiednie dla mojej paczki. Od razu wysłałam im swoją propozycję, a oni byli zachwyceni. Jedyny problem jaki mieliśmy to ten z wyborem pokoju, bo wszystkie były naprawdę świetne. Ostatecznie jednak na coś się zdecydowaliśmy. Zabawa była przednia! Współpraca w grupie poszła nam niesamowicie i nawet udało nam się wyjść z pokoju! Byliśmy już pewni, że jeszcze tam wrócimy, bo było cudownie!

Escape roomy to świetny sposób na nudę, a te w Warszawie, a konkretniej na Mokotowie to najlepszy wybór jakiego możemy dokonać. Znajdziemy tam wiele motywów naszych pokoi, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do dobrej zabawy potrzebne jest nam takie właśnie miejsce, a do tego grupka przyjaciół. W escape roomie zbliżymy się do siebie jeszcze bardziej, ponieważ potrzebna jest tam zdolność współpracy, a poza tym będziemy bawić się jak jeszcze nigdy wcześniej. Naprawdę warto skorzystać więc z takiej atrakcji!