Krótkofalówki od Anytone

Krótkofalówki najróżniejszego rodzaju były niemal standardowym wyposażeniem każdego pracownika ochrony w naszej agencji, i większość z nich nie wyobrażała sobie pracy bez takiego urządzenia, zwłaszcza na dużych obiektach, gdzie komunikacja między załogą była bardzo trudna. Jednak nie wszystkie urządzenia nadawały się do takiej pracy, jak słusznie zauważali nieraz koledzy, mający doświadczenie z nimi z pracy w innych firmach. Podczas ekwipowania załogi, położyliśmy więc szczególny nacisk na urządzenia komunikacyjne.

Radiotelefony od sprawdzonej firmy

anytoneObiekt który przejęliśmy należał do największych, w jakich do tej pory przyszło nam pracować, więc jakakolwiek komunikacja między pracownikami nie była możliwa bez użycia krótkofalówek. Nie każde jednak nadawały się do takowego zastosowania, gdyż na obiekcie używano bardzo dużo materiałów zakłócających czy blokujących fale radiowe, więc znaczna część urządzeń zwyczajnie nie funkcjonowała w cale w takim miejscu. Mając jednak dość duże rozeznanie w możliwościach sprzętowych urządzeń, nie mieliśmy problemu ze znalezieniem takich radiotelefonów, które działałyby bezawaryjnie w naszych warunkach. Były to głównie krótkofalówki od Anytone, jednej z tańszych firm, aczkolwiek posiadającej zaskakującą jakość urządzeń jak na swoją cenę. Wielokrotnie zdarzało nam się używać sprzętu właśnie od Anytone, i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z osiągów, więc i tym razem postanowiliśmy się w takowy wyekwipować. Radiotelefony w które wyposażyliśmy całą załogę posiadały przede wszystkim możliwość działania na wielu zakresach i kanałach jednocześnie. Nie byliśmy jedyną agencją ochrony na naszym obiekcie, a koledzy z innych firm korzystali ze sprzętu działającego na najróżniejszych zakresach, więc dzięki naszym radiotelefonom mogliśmy porozumiewać się zarówno z naszą załoga, jak i z kolegami bez większych problemów, co było ogromną pomocą w trakcie bardzo dużych zdarzeń, gdzie współpraca wszystkich ochroniarzy na obiekcie była koniecznością.

Podczas pracy nietrudno było o uszkodzenie sprzętu, dlatego też wybrane przez nas krótkofalówki były wyposażone we wzmocnioną, bardzo odporną i wytrzymałą obudowę, z dożywotnią gwarancją na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas prawidłowego jej wykorzystywania. Dzięki mocnej obudowie, delikatne układy elektroniczne były o wiele lepiej zabezpieczone, a wodoodporne uszczelnienie pozwalało na pracę w dowolnych warunkach, wewnątrz czy na zewnątrz budynku bez obawy o zalanie sprzętu.