Nowoczesne powłoki ceramiczne

Jako myjnia samochodowa rozwijaliśmy się praktycznie codziennie, bo wiemy, że produkty często wymyślane są na bieżąco na zachodzie. Trzeba więc bardzo często śledzić wszystkie rozwiązania po to, aby móc zaproponować klientom te najlepsze. Mój znajomy pracował przy samochodach od dziesięciu lat, ja jednak zawsze zatrudniłem się w mechanice samochodowej.

Firma od autodetailingu

autodetailing w CzęstochowiePostanowiliśmy to bardzo dobrze połączyć ze sobą i faktycznie ja zajmowałem się montażem różnych elementów, a znajomy wykorzystywał swoje wszystkie umiejętności i całą wiedzę po to, aby faktycznie móc polepszyć stan poszczególnych elementów. Każdy element w samochodzie da się rozebrać na części pierwsze, aby mieć łatwiejszy dostęp do czyszczenia i nakładania odpowiednich i specjalistycznych środków. Auto Detailing w Częstochowie był więc na bardzo dobrym poziomie, bo nasze zgranie było na dobrym poziomie. Spodziewaliśmy się przede wszystkim klientów poruszających się na co dzień supersamochodami, które to faktycznie widać na ulicach i właśnie to był nasz target. W większości przypadków owszem, takie osoby mają już swoich zaufanych ludzi do tego, aby zajmować się przede wszystkim wszystkimi rzeczami. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że autodetailing w Częstochowie cieszy się dużym zainteresowaniem. Spodziewam się na pewno tego, że każdy samochód będzie inny, dlatego tym bardziej muszę przyznać, że w przypadku samochodów to faktycznie te nowe stanowią rzadkość. Dlatego nie zdziwił mnie za bardzo fakt, że ludzie, którzy posiadają starsze samochody również decydują się na auto detailing w Częstochowie, bo chcą, aby niskim kosztem, nie zmieniając samochodu na nowy i droższy ten wyglądał znacznie lepiej. Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak tak naprawdę przebiegają prace przy autodetailingu to w Częstochowie pracowaliśmy zarówno my, ale także parę innych bardziej konkurencyjnych firm. Kiedyś wydawało się, że faktycznie można samodzielnie wymyć auto. Dzisiaj wymagania te są większe. Ostatnio przyjechał do nas bardzo czysty samochód, jakby wyjechał świeżo z myjni.

Nie wiedzieliśmy co możemy z tym zrobić, dlatego faktycznie powiedzieliśmy, że chyba najlepszą opcją będzie zapytanie się klienta jakie ma potrzeby. Okazuje się, że potrzeby były dość duże. Na pewno jeśli kiedykolwiek będziecie w temacie to zorientujecie się, że niektórzy klienci chcą dmuchać na zimne, tym samym zabezpieczając odpowiednio swój samochód. Biorąc pod uwagę zainteresowanie widzę, że faktycznie mycie samochodów nas czeka na kolejne wiele lat.